REKLAMA

Zaszalej z kolorem

Jeżeli szukasz farby do włosów, której możesz użyć samodzielnie z przekonaniem, że efekt będzie taki jak w salonie fryzjerskim, to naszym zdaniem najlepsze do tego celu będą produkty do koloryzacji włosów marki Wella.

włosy

Farby Wella zapewnią trwały, intensywny kolor, skutecznie ochronę Twoje włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak zmienna pogoda czy klimatyzacja. To, co naszym zdaniem jest warte podkreślenia to fakt, że farby Wella dbają o odpowiednie odżywienie włosów!

Sukces w trzech krokach

Farby do włosów Wella są na rynku od wielu lat, a firma nieustannie pracuje nad tym, aby włosy po użyciu jej kosmetyków koloryzujących, były wyjątkowo miękkie i sprężyste, a kolor rwały i intensywny. Innowacyjna technologia tej używanej przez stylistów farby do włosów polega na 3- fazowym działaniu. Krok pierwszy uwalnia lipidy, które wyrównują strukturę włosa i przygotowują go na przyjęcie farby Wella - dzięki temu zabiegowi pigment osadza się na włosach równomiernie, a kolor jest żywy i nasycony. Drugim krokiem jest wspomaganie rozwoju pigmentów, dzięki którym odcień włosów staje się głęboki, jednolity i trwały. Trzeci krok polega na nadaniu włosom pięknego, intensywnego połysku oraz wytworzeniu specjalnej warstwy ochronnej.

Klasycznie czy z pazurem?

Każda z pań znajdzie na półce z farbami do włosów Wella wymarzony kolor. Zwolenniczki klasycznych, głębokich brązów, będą wybierać spośród odcieni od kawy z mlekiem aż po gorzką czekoladę, Kolory te nie tylko podkreślą urodę, ale i doskonale ukryją siwe pasemka. Te z nas, które mają ochotę zaszaleć z radością odkryją wszystkie rodzaje rudości i czerwieni oraz kolory zimne, niebieskie, zielone, część z nas na pewno spróbuje barw różowych, aż po głębokie fiolety. Odrębną półkę zajmują farby Wella dla blondynek - tu znajdą dla siebie wszystko tzw. chłodne piękności - popielaty blond aż po platynę zadowoli każdą z nas, a złotowłose piękności będą wybierać w ciepłych kolorach zboża, aż po stare złoto.

Farby do włosów Wella są znane i cenione na całym świecie. Dzięki kosmetykom Wella osiągniesz wymarzony kolor włosów, który mimo upływu czasu nie straci swej intensywności, a Twoje włosy będą wspaniale odżywione i pełne unikalnego blasku!